Czyszczenie tapicerki Zgorzelec, pranie tapicerki - Myjnia Zgorzelec

Przejdź do treści

Myjnia bezdotykowa

Myjnia Zgorzelec
Auto myjnia to nowoczesne urządzenie, renomowanej firmy Nilfisk-Alto CarWash.

Jest to ciśnieniowa wielostanowiskowa myjnia samoobsługowa z opatentowanym systemem mycia Brushless Wash System. Mycie pojazdu (a nie "piaskowanie") odbywa się za pomocą lancy ciśnieniowej (z której wydobywa się wyłącznie szampon) lub szczotki. Czyszczenie następuje przy użyciu ciepłej wody z detergentem, kolejnym krokiem jest konserwacja lakieru przy pomocy nakładanego na zimno wosku polimerowego oraz płukanie zdemineralizowaną wodą osmotyczną dzięki czemu unikamy plam i przebarwień na świeżo umytej powierzchni. Myjnia składa się z 3 stanowisk myjących tzw. boksów do których wjeżdża samochód następnie właściciel pojazdu wrzuca odpowiednią ilość monet lub korzysta z karty lojalnościowej, wybiera  program mycia i używając specjalnie zaprojektowanej lancy ciśnieniowej, myje swój pojazd.
Usługa  wykonywana  jest  przez  samego właściciela  pojazdu  co  sprawia,  że  auto  jest  zawsze  domyte  -  nikt tak jak  sam właściciel nie zrobi tego lepiej – każde auto brudzi się inaczej, w innych miejscach. Usługa jest płatna monetami o nominałach 1,2,5 zł. Opłatę pobiera się za czas pracy myjni. Funkcjonalność myjni pozwala na umycie roweru, motocykla, przyczepy, wysokiego samochodu  dostawczego,  samochodu  terenowego oraz auta  z  bagażnikiem  na  dachu  bez  konieczności  demontażu. Dzięki odpowiedniej kombinacji temperatury, ciśnienia i szamponu auto jest idealnie umyte przy minimalnym wydatku. Doskonałą  przewagą  naszej  myjni w stosunku do tradycyjnej portalowej, czy ręcznej, jest fakt,  że  mamy możliwość umycia tylko tych elementów, które  są  brudne  np.  tylko  drzwi  auta lub  tylko  koła.

Brushless Wash System


Siła z którą działa w BrushlessWash - SB na lakier, jest porównywalna do jazdy w deszczu z większą prędkością. Jest to mycie bez zagrożeń jakie niesie ze sobą czyszczenie na myjniach proszkowych w których proszek składa się z agresywnych dla lakieru metasilikatach i fosforanach. Ponieważ metoda ta nie jest mechanicznym uderzeniem tak jak przy myjniach proszkowych, gdzie efekt mycia uzyskuje się podczas szczotkowania lub czyszczenia przy użyciu ściernych środków czyszczących, nie wpłynie ona ujemnie na jakość warstwy lakieru. Pojazd myty w ten sposób zachowuje wygląd nowości przez lata.
czyszczenie tapicerki Zgorzelec
System oparty jest na wzmocnionym dozowaniu chemii dwuskładnikowej (szampon + aktywator). Dzięki czemu możliwe jest prawdziwe mycie bezdotykowe, bez agresywnych „piaskujących” lakier drobinek mikroproszku.

Instrukcja obsługi

Usługa jest płatna monetami o nominałach 1,2,5 zł. Opłatę pobiera się za czas pracy myjni. Podczas cyklu pracy myjni programy można dowolnie przełączać.
Aby dokładnie i bezpiecznie umyć pojazd należy postępować zgodnie z zamieszczoną poniżej instrukcją

myjnia Zgorzelec - instrukcja
W przypadku zauważenia problemów lub awarii poza godzinami pracy sklepiku prosimy o kontakt pod nr tel. 504 704 274


tel. 798358035
biuro@myjniazgorzelec.pl


ul. Lubańska 3a
59-800 Zgorzelec

Realizacja Mediaskot.pl

Myjnia bezdotykowa
Czynna 24h / 7 dni w tygodniu
Wróć do spisu treści